Wulkanizacja 24h

W przypadku nagłej awarii koła prowadzimy wulkanizację 24h we Wrocławiu. Jeśli przysłowiowo „złapali Państwo gumę” naprawiamy opony całą dobę, a jeśli nie da się jej naprawić możemy wymienić oponę.

W przypadku przebicia bieżnika opony naprawę wykonujemy za pomocą specjalnego kołka. Kołek ten wygląda jak łatka z wypełnieniem dziury po przedmiocie, który wbił się w oponę. Nie wykonujemy napraw u klienta za pomocą sznura, gdyż jest to metoda prowizoryczna i nieprofesjonalna oraz potępiana przez szanujące się środowisko dokształconych wulkanizatorów. Nie naprawiamy cięć bocznych opony, bo nietrwały bok opony wykonuje się z kilku warstw gumy i zatopionych w oponę włókien. Dopuszcza się łatanie niewielkiego nacięcia bocznego przy użyciu specjalnej maszyny termo- ciśnieniowej, której nie posiadamy. Alternatywną opcją jest zastosowanie wkładu radialnego, którego używa się do napraw po gwoździu, wzmacniających w czole, barku i boku opony.  Naprawy takiej w żadnym wypadku nie wykonujemy przy użyciu łatki, co niestety jest częstym procederem w niefachowych wulkanizacjach.

Jesteśmy jedną z nielicznych wulkanizacji oferujących usługi wulkanizacyjne całodobowo we Wrocławiu. W wulkanizacji 24h obsługujemy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Pomoc w siedzibie firmy przy ulicy Belgijskiej 36 we Wrocławiu. Osiedle Muchobór Mały przy estakadzie i w odległości 4km od zjazdu lotnisko z AOW i A8/ S8.

http://autoserwis-oponka.pl/mapa-dojazdu/