O nas

tak wygląda auto serwis oponka wrocław

Wulkanizacja i auto serwis wrocławski przyjazny samochodom, przyjazny kobietom.

Samochód naprawimy, a kobiecie wyjaśnimy.

Auto pomoc Wrocław

Młody auto serwis wrocławski nie tylko z wykształceniem, ale i z pasją. Do każdej naprawy dobieramy optymalny sposób jej przeprowadzenia. Zakres napraw oraz części użyte do jej przeprowadzenia serwis szczegółowo konsultuje z klientem. Bez dyskryminacji, w zrozumiały sposób wyjaśnimy wszystkie niejasności oraz rozwiejemy wątpliwości. Żadne usterki nas nie przerażają, uparcie szukamy przyczyny problemów. Staramy się proponować części wysokiej jakości w optymalnej cenie, bo na pewnych elementach można złudnie zaoszczędzić, gdyż najtańszy zamiennik trzeba będzie dużo szybciej wymienić. Każde auto potrzebuje serwisu, ale żeby użytkownik był zadowolony serwis nie może zbyt często naprawiać tej samej usterki.

Pomoc drogowa 24h Wrocław
Oprócz dbałości o profesjonalizm serwisu wyróżniamy się miłą obsługą i elastycznością, w razie potrzeby warsztat świadczy usługi 24h na dobę. Zależy nam na długotrwałych relacjach auto serwisu z klientami, aby zapewnić Państwu możliwie największe bezpieczeństwo na drodze – autolaweta, holowanie Wrocław 24h.

Posiadamy certyfikaty szkoleń wulkanizacyjnych dzięki czemu świadczymy usługi serwisu opon wysokiej jakości. Dzięki specjalnemu sprzętowi wulkanizacja jest w stanie przełożyć opony typu „run on flat” oraz niskoprofilowe bez uszkodzenia felgi czy opony. Posiadanie nowej wyważarki (bez luzów) zapewnia odpowiednie zważenie koła, co wpływa na drgania kierownicy oraz zmniejsza zużycie zawieszenia, elementów układu kierowniczego i przede wszystkim łożysk kół. Najlepsza wulkanizacja, serwis opon i auto serwis Wrocław.

Serdecznie zapraszamy!!!